Implant Warsaw na Beesfund – czyli zainwestuj w zieloną enklawę

Implant WarsawChyba nikt nie ma wątpliwości, iż ekologia zyskuje coraz większe znaczenie we współczesnym świecie, prawda? Oczywiście nie powinno to dziwić nawet w najmniejszym stopniu. W końcu, to już naprawdę najwyższy czas, aby właściwie zadbać o naszą planetę. Z tego powodu, z roku na rok rośnie wartość i produkcja energii odnawialnej, a w branży motoryzacyjnej najważniejszym trendem są obecnie auta elektryczne. Ekologia nie omija również innych branż, nawet tej kulturalno-gastronomicznej. W tym celu, w Warszawie przy adresie Chmielna 75 powstaje prawdziwie elektryzujący projekt. Jest nim zielona enklawa o nazwie Implant Warsaw, największy na świecie obiekt typu Food & Art. Co więcej, już wkrótce każdy będzie mógł w niego zainwestować. Spółka nim zarządzająca planuje przeprowadzić kampanię na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Zielona enklawa Implant Warsaw

W betonowym centrum Warszawy, a konkretnie przy ulicy Chmielnej 75 powstaje obecnie najprawdziwsza zielona enklawa o nazwie Implant Warsaw. To największy na świecie obiekt typu Food & Art Park. Budowany jest z kontenerów morskich, które zastępują tradycyjną powierzchnię użytkową. Co więcej, wszyscy najemcy tworzą rodzinę Implantersów, w której DNA zaszyta jest unikalność oferty, trendy ekologiczne i wolność tworzenia.

Nie da się więc nie zauważyć, iż Implant Warsaw to prawdziwy game changer na warszawskiej mapie gastronomicznej. Poza niezwykłym streetowym charakterem rodem z najsłynniejszych światowych obiektów typu pop-up store, w centralnej części obiektu powstaje wielofunkcyjna hala kulturalno-gastronomiczna. Dzięki niezależnym działaniom ma ona ściągać nie tylko poszukiwaczy smakowych wrażeń, ale również artystów oraz klientów B2B.

Żadną przesadą nie jest stwierdzenie, iż ten projekt wielofunkcyjnej hali kulturalno-gastronomicznej po prostu wyprzedza nadciągającą, nieuniknioną, ekologiczną, zieloną rewolucją społeczno-kulturową. Już niebawem każdy zainteresowany będzie mógł stać się współtwórcą tego pierwszego w Polsce obiektu Food & Art Park, ponieważ spółka nim zarządzająca przygotowuje się do przeprowadzenia kampanii na popularnej platformie crowdfundingu udziałowego Beesfund.

Equity crowdfunding na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 86 emisji. Podczas nich zebrano łączną kwotę ponad 56 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 63 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarni whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj