EFMMA z apetytem na crowdfunding na Beesfund

EFMWielki sukces, zarówno medialny, jak i finansowy dwóch zbiórek Wisły Kraków na platformie Beesfund spowodowały, że inne organizacje i kluby sportowe również zainteresowały się crowdfundingiem udziałowym. Wiele z nich zapowiedziało już swoje kampanię, a całkiem niedawno zrobiła to kolejna. Tym razem z zupełnie nowej w tej branży dyscypliny, która w ostatniej dekadzie błyskawicznie zyskała na popularności w całym kraju. Mowa tu o stosunkowo młodej odmianie sportów walki – MMA, czyli mieszane sztuki walki (z angielskiego mixed martial arts). Oznacza to, że już wkrótce organizacja MMA European Fight Masters – EFMMA przeprowadzi kampanię na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

EFMMA – European Fight Masters

Celem European Fight Masters jest zbudowanie organizacji, która będzie dostarczać rozrywkę i emocje na najwyższym poziomie w najprężniej rozwijającym się sporcie walki, uwielbianym także u nas w kraju – MMA. Pragnie ona organizować w naszym kraju zapierające dech i dostarczające niezapomnianych wrażeń walki z udziałem najbardziej utalentowanych zawodników z Polski oraz Europy.

Globalna popularność mieszanych sztuk walki rozpoczęła się w latach dziewięćdziesiątych wraz z rozwojem organizacji UFC w Stanach Zjednoczonych. W Polsce ta dyscyplina w ostatnich latach bije rekordy oglądalności. Prawdopodobne jest, że już na stałe zdobyła sobie miejsce w krajowym sportowym mainstreamie. Obecnie kibice na całym świecie zasiadają przed ekranami telewizorów i komputerów i z wypiekami oglądają zacięte walki.

European Fight Masters tworzy naprawdę świetną, zgraną ekipę ludzi z pasją i odpowiednim doświadczeniem w tej branży. Organizacja koncentruje się na starciach najlepszych polskich zawodników z ich europejskimi odpowiednikami. EFMMA jako pierwsze może się poszczycić wprowadzeniem możliwości współtworzenia karty walk przez inwestorów organizacji. To nie tylko zacieśnia więzy współpracy i relacje inwestorskie, lecz także przyczynia się do pasjonujących widowisk sportowych. Już niebawem każdy zainteresowany, będzie mógł dołączyć do tego pasjonującego projektu i współtworzyć organizację mieszanych sztuk walki European Fight Masters. Spółka szykuje się do przeprowadzenia emisji akcji na popularnej platformie crowdfundingu udziałowego Beesfund.

Equity crowdfunding na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku, której siedziba mieści się w Warszawie. Platforma działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”, a jej popularność stale rośnie z roku na rok. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 86 emisji, na których zebrano łączną kwotę ponad 56 milionów złotych. Brało w tym udział ponad 63 tysiące zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Podczas niej Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarni whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj