Huta Szkła Malinowy Nos szykuje crowdfunding na platformie Beesfund

Huta Szkła Malinowy NosCrowdfunding udziałowy rozwija się w iście zawrotnym tempie. Liczni inwestorzy coraz częściej decydują się wspierać ciekawe projekty licząc, że nabyte udziały zapewnią im satysfakcjonujące zyski w przyszłości. Z kolei przedsiębiorcy znaleźli optymalny sposób gromadzenia kapitału, zupełnie odmienny od tych tradycyjnych. Sposób ten umożliwia pokonanie wielu rynkowych barier, które w przeszłości skutecznie utrudniały prowadzenie biznesu.

Popularność tej metody finansowania w Polsce to w dużej mierze zasługa Beesfund. To pierwsza i wciąż wiodąca platforma zajmująca się equity crowdfundingiem w Polsce. Można na niej znaleźć naprawdę wiele interesujących projektów poszukujących swojej niszy. Już wkrótce kampanię na niej przeprowadzi Huta Szkła Malinowy Nos.

Huta Szkła Malinowy Nos

W czasach kiedy coraz większa część społeczeństwa zaczyna mieć znacznie szersze pojęcie w temacie szkodliwości jednorazowych opakowań, nasza planeta wciąż boryka się z problemem ogromnych ilości plastiku emitowanego do środowiska. Blisko dziesięć milionów ton szkodliwych surowców rocznie zatruwa nasz ekosystem.

Jednak wciąż jest dla nas nadzieja. Opakowania szklane wielokrotnego użytku zyskują coraz większą popularność. Są one w stanie w dużym stopniu zniwelować namnażające się problemy wynikające z konsekwencji emisji plastiku do środowiska.

Huta Szkła Malinowy Nos stworzona została z myślą o przyszłości. Działa ona w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz dba o krajowych producentów żywności i napojów, stara się więc poprawić sytuację naszego ekosystemu.

Wieloletnie doświadczenie, pasja dbałość o tradycje przy jednoczesnym innowacyjnym spojrzeniu na branżę szklaną sprawia, że ta spółka jest niekonwencjonalnym rozwiązaniem problemów z jakimi zmaga się branża opakowań w Polsce.

Ten projekt ma na celu nie tylko utworzenie nowoczesnego miejsca do produkcji szkła, ale również skupienie się na zdobieniu go i personalizowaniu. Aby zrealizować swoje założenia Huta Szkła Malinowy Nos będzie jednak potrzebować finansowego wsparcia ze strony inwestorów. Z tego powodu planuje już niebawem przeprowadzić emisję akcji na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”.

Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 74 emisje i zebrano w nich łączną kwotę ponad 46 milionów złotych. Brało w tym udział ponad 47 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj