Ere Inwestycje szykuje crowdfunding na Beesfund

Ere InwestycjeWiększość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę jakie problemy potrafią sprawiać firmy ubezpieczeniowe w przypadku kolizji. Rzadko kiedy udaje się uzyskać godziwe odszkodowanie, najczęściej nie jest ono satysfakcjonujące, a ceny OC i AC z roku na rok rosną, zwłaszcza młodzi, niedoświadczeni kierowcy znajdują się w trudnej sytuacji. Z odsieczą przychodzi tutaj spółka Ere Inwestycje. Jej misją jest wyrównywanie szans w spornych sprawach przeciwko ubezpieczycielom, w sądzie potrafią być równie silni, a co ważniejsze skuteczniejsi niż oni. Niebawem będzie ona poszukiwać finansowania za pomocą kampanii na popularnej polskiej platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Ere Inwestycje

Ere Inwestycje to spółka, której zadaniem jest wspieranie kierowców w sprawach sądowych przeciwko firmom ubezpieczeniowym. Jej doświadczeni i zdolni prawnicy potrafią udowodnić, że należne odszkodowanie bywa celowo zaniżone. Do tej pory przedsiębiorstwo przeprowadziło ponad tysiąc spraw i nie przegrało ani jednej. Oznacza to liczną grupę usatysfakcjonowanych klientów, którzy otrzymali dodatkowe środki z odszkodowania.

Na polskich drogach każdego roku zdarza się prawie milion kolizji. W konsekwencji liczba spraw rodzaju “poszkodowany kontra ubezpieczyciel” także jest ogromna. Można więc stwierdzić, że Ere Inwestycje windykuje najbogatszych dłużników na świecie – Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które codziennie zarabiają wielkie pieniądze, a nie są skłonne wypłacać godnych należnych środków swoim klientom, gdy ma miejsce stłuczka samochodowa.

Spółka Ere Inwestycje pragnie dalej się rozwijać i wierzy, że w przyszłości stanie się największą firmą w swojej branży. Dalsze cele chce jednak realizować z własną społecznością inwestorów. Z tego powodu zamierza już wkrótce przeprowadzić emisję akcji na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok. Od początku przeprowadzono na niej już 74 emisje, poprzez które zebrano łączną kwotę ponad 46 milionów złotych. Udział w nich brało ponad 47 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Większą kwotę zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj