Easy Yachting S.A. rozpoczęła kampanię crowdfundingową

Spółka umożliwiła płatność za akcje również w kryptowalutach.

Easy Yachting S.A. to spółka budująca globalny marketplace, który odpowiada na potrzeby rozwijającego się rynku jachtingu. Firma udostępnia platformę web oraz mobile, w których łączy właścicieli jachtów i sterników z osobami, chcącymi skorzystać z tej formy spędzania czasu. Jednak na tym nie koniec. Platforma Easy Yachting będzie pozwalać na znacznie więcej niż organizację rejsu marzeń, co w długim terminie wpłynie na optymalizację przychodów spółki.

Crowdfunding Easy Yachting S.A. również w krypto

Easy Yachting S.A. wystartowała z kampanią crowdfundingową, której celem jest zebranie środków potrzebnych na dokończenie prac deweloperskich IT aplikacji webowej, start usługi i wdrożenie kampanii sprzedażowych, promocyjnych oraz programów lojalnościowych.

Widać, że Easy Yachting dostrzega potencjał nie tylko wśród tradycyjnych inwestorów rynku kapitałowego, ale również wśród tych funkcjonujących w nowej ekonomii. Spółka wprowadziła innowacyjne rozwiązanie w crowdfundingu, mianowicie umożliwiła zakup akcji poprzez płatność w kryptowalutach. Inwestor może wybrać, czy za zakupione akcje zapłaci w tradycyjny sposób, czy też choćby poprzez Bitcoin, Ethereum lub Litecoin.

Easy Yachting

Easy Yachting, czyli nowa forma turystyki na każdą kieszeń 

Analizując działania Easy Yachting, można pokusić się o stwierdzenie, że będzie to nawet więcej niż „Airbnb” dla żeglarzy i motorowodniaków. Produkt, który da dostęp do wynajmu jachtu żaglowego lub motorówki na całym świecie. Oczywiście wraz ze sternikiem i w dowolnej konfiguracji jeśli chodzi o ilość dni oraz dodatkowych udogodnień. Pozwoli każdemu w łatwy sposób zorganizować cały rejs, zaplanować atrakcje na wodzie i na lądzie.

Za sterami spółki stoją Tomasz Suproń, Karol Kowalewski i Artur Minko, którzy są założycielami spółki i współpomysłodawcami projektu. Posiadają umiejętności w takich obszarach jak IT, digital,, marketing, sprzedaż, finanse. A co należy podkreślić, są pasjonatami żeglarstwa i sportów motorowodnych oraz posiadają bogate doświadczenia w żegludze śródlądowej i morskiej.

Dotychczasowi inwestorzy Easy Yachting

Zgodnie z informacjami w KRS, przed przekształceniem spółki w S.A., inwestorem Easy Yachting Sp. z o.o. był estoński fundusz OÜ Blite Fund, zarządzany przez Marlenę Babieno, żonę Piotra Babieno, prezesa Bloober Team – spółki z branży gamedev notowanej na New Connect GPW, z kapitalizacją (na dzień 25.04.2022) blisko 260 mln zł. Podmiot ten nadal pozostaje akcjonariuszem Easy Yachting S.A.

Szczegó, będziemy informować na łamach naszego ły trwajacej emisji crowdfundingowej dostępne są na stronie Easy Yachting.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj