Hydra Games rusza z ofertą publiczną 10 tys. akcji

Hydra Games rozpoczyna dziś ofertę publiczną 10 000 akcji serii D, w ramach emisji zamierza pozyskać 1,5 mln zł; środki te zostaną przeznaczone na produkcję i promocję trzech nadchodzących tytułów, podała spółka. Informacje o akcjach i warunkach ich nabycia zostały zaprezentowane na platformie Crowdconnect.pl.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na dalsze prace nad grą „Bad Trip” oraz dwoma niezapowiedzianymi do tej pory projektami o roboczych tytułach „The Last Breath” oraz „Artificial Intelligence”. Planowo tytuły mają znajdować się w typowym dla produkcji indie niższym przedziale cenowym 15 USD i zadebiutować na PC. W późniejszym okresie gry studia ukażą się także na platformach nowej generacji PS5 i XSX, a także na Nintendo Switch, podano.

„Nasz zespół jest zmotywowany po sukcesie, jakim okazała się premiera 'Don’t Be Afraid’. Mając na uwadze troskę o rozwój firmy i ambitne plany na przyszłość obejmujące zwiększenie budżetu produkcyjnego, poszerzyliśmy ostatnio grono naszego zespołu o nowego głównego producenta. Zaangażowanie Alexandra [Dudina] w proces produkcyjny naszych gier z pewnością przełoży się na osiągnięcie nowego poziomu jakości w tytułach autorstwa Hydra Games. Mamy szczerą nadzieję, że pełne zaangażowanie w połączeniu z głęboką pasją całego teamu zapewni nam sukces w przyszłości” – powiedział prezes Kamil Kurkowski, cytowany w komunikacie.

Alexander Dudin to producent gier działający w branży od ponad 16 lat. W swojej dotychczasowej karierze pracował w największych studiach w branży gamingowej.

Spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect do końca 2021 roku.

Hydra Games to firma z branży gier komputerowych należąca do grupy RLTY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj