Neutrino Geology i emisja akcji warta 2,5 mln zł. Czat inwestorski Comparic24.tv

Neutrino Geologia pozwoli na radykalne skrócenie czasu i obniżenie kosztów poszukiwań geologicznych. Technologia Neutrino Geology, czyli Neutrino Geologia, może kilkakrotnie obniżyć liczbę potrzebnych wierceń, co może radykalnie skrócić czas i koszty poszukiwań geologicznych. Więcej na temat działalności spółki oraz obecnej emisji akcji podczas czatu inwestorskiego opowie Szymon Gebert, Project Manager Neutrino Geology S.A.

  • Szefem zespołu B+R Neutrino Geology SA i współtwórcą technologii jest dr A.K. Drukier, który od lat należy do światowej czołówki ekspertów w detekcji neutrin oraz w budowaniu superczułych detektorów 
  • Prezesem Zarządu Neutrino Geology SA jest dr inż. Waldemar Maj, który w karierze zajmował kluczowe stanowiska m.in. w McKinsey & Company w Warszawie, Banku BGŻ SA, Polskim Koncernie Naftowym Orlen SA. Od 2009 jest założycielem i partnerem w Metropolitan Capital Solutions.
  • Zadawaj pytania do czatu inwestorskiego podczas transmisji na żywo. Start we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku, o godzinie 15:00

Współczesna „geologia rozpoznawcza” wykorzystuje wiedzę o profilach geologicznych opartą o mapy sejsmiczne, wzbogacone ewentualnie o wyniki badań grawitacyjnych i magnetycznych. Na tej podstawie, na zasadzie probabilistycznej wyznacza się punkty, w których dokonuje się wierceń.

Prawdopodobieństwo, że dany otwór wiertniczy jest produktywny szacuje się na kilka procent w znanych domenach geologicznych, ale jest ono znacznie niższe, około 0,5%, w ,,nowych terytoriach”. Jednakże nawet jeśli istnienie obiecującej domeny zostanie potwierdzone, planowanie eksploatacji górniczej wymaga często wykonania od kilkudziesięciu do kilkuset kosztownych wierceń.

Zastosowanie Neutrino Geologii może mieć szczególne znaczenie w przypadku obszarów, w których wiercenia są szczególnie drogie lub niemożliwe do szerokiego stosowania ze względów ekologicznych (Arktyka, Antarktyda, Alaska, Grenlandia, dna mórz i oceanów, obszary podlegające szczególnej ochronie ekologicznej).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj