Już wkrótce będziesz mógł zainwestować w magazyn MADE IN. Warmia & Mazury na Beesfund

MADE IN Warmia & MazuryCrowdfunding udziałowy rozwija się w zawrotnym tempie, a inwestorzy coraz częściej decydują się wspierać ciekawe projekty. Liczą oni, że nabyte udziały zapewnią im satysfakcjonujące zyski w przyszłości. Natomiast dla przedsiębiorców to optymalny sposób gromadzenia kapitału. Popularność tej metody finansowania w Polsce to w dużej mierze zasługa Beesfund. To pierwsza i wciąż wiodąca platforma zajmująca się equity crowdfundingiem w Polsce. Można na niej znaleźć naprawdę wiele interesujących projektów poszukujących swojej niszy. Doskonałym przykładem jednego z nich jest MADE IN Warmia & Mazury – popularny w tym regionie magazyn lifestylowy.

MADE IN Warmia & Mazury

MADE IN Warmia & Mazury to wysokiej klasy czasopismo lifestylowe, które w krótkim czasie stało się wizytówką regionu. Wraz z zespołem dziennikarzy, fotografów, grafików i specjalistów z branży mediów społecznościowych stworzono pismo o jakim by marzył każdy, kto kiedykolwiek prawdziwie kochał własny region.

Nie ulega wątpliwości, iż Warmia i Mazury to inspirujące, pełne powodów do dumy miejsce. Dzięki temu wokół pisma w naturalny sposób udało się zbudować wielką i zaangażowaną społeczność.

W ciągu siedmiu lat funkcjonowania magazyn otrzymał wiele nagród i wyróżnień doceniających wartość tworzonej marki w kontekście promocji regionu. Teraz jednak pragnie on wypłynąć na szersze wody. Czy uda mu się osiągnąć sukces na skalę całego kraju?

Spółka uważa, że w Polsce jest wiele wspaniałych miejsc zasługujących na swoje “MADE IN”. Z tego powodu planuje otworzyć podobne wydawnictwa w innych wyjątkowych regionach, a finalnie dąży do stworzenia zagranicznej wizytówki MADE IN Poland.

Osiągnięcie takiego celu z pewnością nie będzie łatwe i spółka potrzebuje do tego pozyskać środki finansowe od inwestorów. Dlatego właśnie planuje ona przeprowadzić emisję akcji na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 74 emisje, zebrano łączną kwotę ponad 46 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 47 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów. Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj