JCK szykuje crowdfunding na Beesfund

JCKKażdego roku w Polsce sprzedaje się kilkaset tysięcy samochodów używanych. To ponad dwukrotnie więcej niż nowych aut z salonu. Co więcej, należy się spodziewać, że w dobie spowolnienia gospodarczego spowodowanego pandemią koronawirusa, ta tendencja będzie się jedynie zwiększać. Najbliższe miesiące mogą się więc odznaczać szerokim wyborem ofert na zakup wymarzonych czterech kółek. Niektórym jednak marzą się unikatowe, trudne dostępne auta, których nie można znaleźć w Polsce, lecz np. jedynie na niemieckim czy francuskim rynku. W większości sytuacji uniemożliwia to zakup, ponieważ raczej nikt nie chce kupować samochodu w ciemno. Z pomocą tutaj przychodzi JCK, który jest importerem pojazdów używanych zajmującym się sprzedażą internetową. Już wkrótce przeprowadzi on kampanię na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

JCK

JCK to importer pojazdów używanych, który od kilku lat dynamicznie rozwija sprzedaż internetową w oparciu o swoją obecność w niemieckiej organizacji handlu bvfk.de. Co więcej, dysponuje on odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, szczególnie jeśli chodzi o nowoczesne technologie handlu online.

Klienci mają do JCK ogromne zaufanie, wprost pokochali ten rodzaj zakupu pojazdu, ponieważ dzięki niemu otrzymują gwarancją zgodności opisu zgodności samochodu z dostarczonym do nich modelem. Nie podróżują, nie ryzykują, a do dyspozycji mają szeroki wachlarz ofert.

Marża JCK jest jasno i przejrzyście podana, klient więc ją zna przed finalną decyzją o zakupie, cały proces jest w pełni czytelny, a najważniejsze w nim są bezpieczeństwo i wygoda użytkownika. Dodatkowo spółka pomaga leasingować auta z zagranicy.

Oprócz Polski, posiada ona własne zaplecze organizacyjne i techniczne w Niemczech oraz Czechach. Co więcej, sprowadzają auta na życzenie klienta z większości krajów Europy. JCK zapewnia również współpracę z siecią warsztatów i serwisów na terenie całej Polski.

Zatem spółka jest organizacją doradczo-logistyczno-finansową, a jej misją jest poprawa jakości i usprawnienie polskiego rynku pojazdów używanych. Wartość sprzedanych samochodów za pomocą JCK przekracza już 15 milionów złotych.

Na dalszym etapie swojego działania, przedsiębiorstwo pragnie się już rozwijać wraz z własną społecznością inwestorów. Jego serwis internetowy przeprowadza rewolucję na rynku samochodów używanych w taki sposób, by stał się on dogodniejszy dla klienta. Już niebawem będzie można do tego projektu dołączyć za pomocą equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku, która działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 79 emisji, zebrano łączną kwotę ponad 51 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 56 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejszą przeprowadzoną była emisja akcji piłkarskiej spółki Wisła Kraków. Jej celem było  zgromadzenie kapitału na spłatę zadłużenia. By to osiągnąć spółka wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej pozyskał projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarni whiskey w Polsce i produkcją tego zacnego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj