GetLead szuka inwestorów na Wspieram.to

GetLeadCrowdfunding w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Za pomocą finansowania społecznościowego zostało zrealizowanych już wiele ciekawych projektów. Za sukces tej metody finansowania w naszym kraju w dużej mierze odpowiada popularna platforma crowdfundingowa Wspieram.to. Kilka tygodni temu w tym serwisie ruszyła kampania crowdfundingowa GetLead. To zupełnie nowatorski projekt, który zamierza przeprowadzić rewolucję na rynku obsługi klienta. Na czym polega rozwiązanie stworzone przez tę spółkę? Ile kapitału potrzebuje ona zgromadzić, na jakie cele i do kiedy potrwa zbiórka? Dowiemy się poniżej:

GetLead.page – podstawowe informacje

GetLead.page to pierwszy na świecie przycisk “Call Now”, który do działania nie potrzebuje numeru telefonu lub instalacji dodatkowego oprogramowania tak jak w przypadku widgetów “Call Back”. Działa natychmiast i w każdym miejscu na świecie. Jest nowatorską odpowiedzią na zmiany rynku oraz na potrzeby obsługi klienta.

Spółka GetLead została zarejestrowana w czerwcu 2020 roku. W tym czasie zdążyła już dopracować:

  • Produkt
  • Panel zarządzania
  • Obsługę klienta
  • Model sprzedaży
  • Bezpieczeństwo infrastruktury serwisowej

Kampania crowdfundingowa GetLead – cele

Po dopracowaniu powyższych działań, GetLead pragnie się teraz skupić na dotarciu do szerszego grona odbiorców. W tym celu spółka przeprowadza kampanię na Wspieram.to. Uzyskane fundusze z niej zamierza ona przeznaczyć w pierwszej kolejności na reklamę i PR – szczególnie na rynek e-commerce Anglii, USA, Niemiec, Brazylii, Japonii i Korei Południowej, a w dalszej kolejności na zatrudnienie pracowników mówiących po angielsku (do Biur Obsługi Klienta) dla zagranicznych klientów.

Głównym celem GetLead pozostaje status startupu Czarny Jednorożec. Można go osiągnąć przez dotarcie do właścicieli stron internetowych z całego świata i zaoferowaniem im przetestowania i instalację widgetu spółki. Rozwiązanie przez nią zaprojektowane jest absolutnie unikatowe na skalę światową. Największym atutem spółki jest więc brak konkurencji. Rynek amerykański jest mocno rozwinięty, jego klienci są przyzwyczajeni do nowych technologii i usług. Wchodząc z nowym produktem jakim jest widget GetLead, spółka nie być przygotowani na finansową walkę z konkurencją.

Aby zrealizować swoje cele, GetLead musi zebrać 300 tysięcy złotych. Kampania potrwa do 22 lutego.

GetLead na Wspieram.to – nagrody

Za wpłatę minimum 10 złotych otrzymuję się trzy miesiące dostępu do konta #Get1 bez możliwości nagrywania.

Za wpłatę minimum 25 PLN otrzymuje się już dożywotni dostęp do tego konta bez możliwości nagrywania.

Za wpłatę minimum 75 PLN otrzymuje się dożywotni dostęp do konta #Get5 (dla 5 stanowisk Konsultanta) bez możliwości nagrywania.

Z kolei za wpłatę minimum 150 PLN otrzymuje się dożywotni dostęp do konta #Get10 (dla 10 stanowisk Konsultanta) bez możliwości nagrywania.

Dwa najwyższe progi nagród to Pakiety Sponsorskie. Pierwszy wymaga minimalnej kwoty wpłaty w wysokości 1000 złotych i oferuje dożywotni dostęp do konta #Get5 z możliwością nagrywania oraz dożywotnią reklamę na stronie GetLead.page wyświetlaną klientom z całego świata.

Najwyższy Pakiet Sponsorski wymaga wpłaty w wysokości minimum 2500 złotych i oferuje dożywotni dostęp do konta #Get10 z możliwością nagrywania, dożywotnią reklamę na stronie GetLead.page wyświetlaną klientom z całego świata oraz prawo pierwokupu udziałów lub akcji spółki (otrzymuje się zawiadomienie przed oficjalnym ogłoszeniem o sprzedaży udziałów).

Crowdfunding na platformie Wspieram.to

Wspieram.to powstało już w 2011. Jest to platforma wspierania osób kreatywnych. Miejsce do zaprezentowania pomysłów, które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Oprócz przestrzeni do prezentowania swych idei platforma udostępnia również narzędzia ułatwiające ich promocję w mediach społecznościowych. Łącznie na realizację projektów dokonano już setek tysięcy wpłat na całkowitą kwotę ponad 29 milionów złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj