Vigilant Television z apetytem na crowdfunding na Beesfund

Vigilant TelevisionBranża gamingowa w ostatnich latach zyskuje na popularności w iście zawrotnym tempie. Każdego tygodnia gry, o których aktualnie jest “głośno” sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więcej, kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa, tylko powiększyła grono wielbicieli tej formy spędzania wolnego czasu. Inne typowo rozrywkowe branże, jak filmowa czy muzyczna, mogą tylko jej pozazdrościć zdolności szybkiego rozwoju. Nic w tej chwili nie zapowiada zmiany tego trendu, gaming to przyszłość i będzie jedynie zyskiwać na znaczeniu.

Podobnie wygląda sytuacja z e-sportem. Pule nagród w największych turniejach wynoszą już dziesiątki milionów dolarów, a oglądają te rozgrywki miliony widzów. Mało tego – amerykańska administracja traktuje już profesjonalnych graczy na tych samych zasadach co sportowców uprawiających tradycyjne dyscypliny. Ponadto, coraz śmielej mówi się nawet o wprowadzeniu e-sportu na igrzyska olimpijskie. Krótko mówiąc można zdecydowanie uznać ją za branżę przyszłości. To właśnie z gamingiem i e-sportem jest związana spółka Vigilant Television, która już wkrótce przeprowadzi kampanię equity crowdfundingową na popularnej platformie Beesfund.

Vigilant Television na Beesfund – podstawowe informacje

Gdy 40 lat temu startowała telewizja MTV szybko zyskało status ikonicznego medium. Dzisiaj społeczności internetowe znacznie bardziej ekscytują się nowocześniejszą formą rozrywki – gamingiem. Celem spółki Vigilant Television jest wprowadzenie nowej jakości mediów gamingowych, bez ograniczeń jakie narzuca telewizja i z wykorzystaniem wszystkich możliwości internetu. Ponadto, z pełnym zrozumieniem trendów płynących przez współczesne subkultury.

Vigilant Television stawia sobie za cel zebrać w jedno miejsce wszystkich przedstawicieli subkultury rozumiejącej e-sport i gaming. Współpracując z dziennikarzami, influencerami i ekspertami spółka chce relacjonować rewolucję, która aktualnie dzieje się w najlepsze na całym świecie. Wysokiej jakości teksty, materiały wideo, streamy gier, wywiady, recenzje, a nawet treningi – tak ma prezentować się codzienność ramówki Vigilant Television. Codzienność, która pokaże skalę tego, co wkrótce będzie najważniejszym trendem w mediach.

Podsumowując te założenia w kilku słowach – Vigilant Television pragnie się stać MTV dla gamingu i e-sportu. Wyróżniać ofertę tej spółki ma prezentowanie nowoczesnej, atrakcyjnej i zrównoważonej rozrywki, oraz utworzenie nowej kategorii mediów “Gamestyle” łączącej gaming i lifestyle. Już niebawem każdy zainteresowany będzie mógł zainwestować w ten ciekawy projekt, ponieważ wkrótce zostanie przeprowadzona kampania crowdfundingowa Vigilant Television na platformie Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku, której siedziba mieści się w Warszawie. Platforma działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”, a jej popularność stale rośnie z roku na rok. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 90 emisji, podczas których zebrano łączną kwotę ponad 57 milionów złotych. Brało w tym udział ponad 64 tysiące zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Większą kwotę zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarni whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj