Tre product stawia na crowdfunding na Beesfund

tre productEquity crowdfunding wciąż rozwija się niezwykle dynamicznie. Niezależnie od tego, jaka aktualnie panuje sytuacja gospodarcza, liczni inwestorzy coraz częściej decydują się wspierać ciekawe projekty. Liczą oni, że nabyte udziały zapewnią im satysfakcjonujące zyski w przyszłości. Z kolei przedsiębiorcy znaleźli optymalny sposób gromadzenia kapitału, zupełnie odmienny od tych tradycyjnych. Umożliwia on pokonanie wielu rynkowych barier, które w przeszłości skutecznie utrudniały prowadzenie biznesu. Popularność tej metody finansowania w Polsce to w dużej mierze zasługa Beesfund. To pierwsza i wciąż wiodąca platforma zajmująca się crowdfundingiem udziałowym w Polsce. Można na niej znaleźć naprawdę wiele interesujących projektów poszukujących swojej niszy. Już wkrótce swoją kampanię na niej przeprowadzi edytorska firma zajmująca się designem wnętrz o nazwie tre product.

Tre product

Dobre życie polega na odrzuceniu tego, co zbędne. Tre product wierzy, że proste przedmioty są najlepsze. Podziwia pomysłowość kryjącą się za tym co oczywiste. To pierwsza polska marka edytorska pracująca z projektantami z całego świata dostępna na 29 rynkach. Tre product oferuje produkty premium dla miłośników designu i pięknych wnętrz.

Spółka cały czas szuka najlepszych rozwiązań, zapewniających mistrzowskie wykonanie produktu. Dzięki temu ich wyroby te stają się bliskie sercom zarówno twórców jak i klientów, są wyrazem ich świadomości i będą towarzyszyć nabywcom przez całe pokolenia.

Na obecnym etapie, tre product pragnie podzielić się swoją pasją tworzenia ponadczasowych przedmiotów i budować mądrzejsze jutro pozbawione nadmiernej konsumpcji nietrwałych produktów, wraz z własną społecznością inwestorów. W ten sposób staną się oni częścią tej polskiej marki zajmującej się designem wnętrz. Właśnie dlatego spółka tre product pragnie już niebawem przeprowadzić emisję akcji na popularnej platformie crowdfundingu udziałowego Beesfund.

Equity crowdfunding na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Platforma działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”.

Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 86 emisji, podczas których zebrano łączną kwotę ponad 56 milionów złotych. Brało w tym udział ponad 63 tysiące zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarni whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj