Infinitum Brewing chce sięgnąć po crowdfunding na Beesfund

Infinitum BrewingBranża piwna w Polsce w ostatnich latach przeszła prawdziwą rewolucję. Na rynku można znaleźć przeróżne rodzaje piw, którymi zachwycają się zarówno smakosze, jak i amatorzy popularnych marek. Niewiele z nich jednak wyróżnia się wysublimowanym smakiem i niespotykanym aromatem. Brakuje trunków, które oferują bezkompromisową najwyższą jakość. Taką sytuację postanowiło wykorzystać Infinitum Brewing, które już niebawem na platformie Beesfund rozpocznie niezwykle ciekawą kampanię equity crowdfundingu.

Branża piwna w equity crowdfundingu

Gust Polaków ewidentnie się zmienia. Coraz częściej zamiast po najpopularniejsze produkty z marketów, sięgają po droższe, bardziej wyrafinowane regionalne lub nawet kraftowe trunki wytwarzane przez mikrobrowary.

Co więcej, w miastach powstaje coraz więcej lokali oferujących wyłącznie tego rodzaju alkohole ze stale zmieniającą się ofertą. Wszystko po ty, by klienci za każdym razem mogli posmakować czegoś nowego. Przed małymi producentami otworzyły się dzięki temu zupełnie nowe możliwości. W rozkręcaniu swojego biznesu pomaga im crowdfunding. Znakomicie sobie radzą w organizowaniu zbiórek i to właśnie o sukcesach tej branży możemy najczęściej usłyszeć.

Przykłady? Chociażby Tenczynek Bezalkoholowe – spółka Janusza Palikota, której celem jest wytwarzanie regionalnych i rzemieślniczych piw o zawartości alkoholu 0,0%. Wszystkie akcje o łącznej wartości 4,176 miliona złotych sprzedały się dokładnie w 30 dni.

Wielki sukces osiągnął również Browar Jastrzębie oferujący doskonałe piwa kraftowe w wielu ciekawych odmianach. Na przełomie 2018 i 2019 roku dzięki emisji akcji na platformie Beesfund zebrał aż 3,88 miliona złotych.

Infinitum Brewing

Infinitum Brewing zostało powołane do życia w 2017 roku w Pruszkowie. To unikalny projekt na skalę światową tworzony przez grono nietuzinkowych ludzi mających za sobą sukcesy w branży alkoholowej. Browar podjął wyzwanie, by stworzyć piwa, które swoją jakością przebiją najlepszych na świecie i staną się klasą samą dla siebie.

Napoje Infinitum Brewing produkowane są bez żadnych kompromisów, dlatego marka została opatrzona znakiem nieskończoności i symbolem węża uroboros. Spółka nie widzi ograniczeń w dążeniu do doskonałości. Doprowadzony do perfekcji proces produkcji, najwyższej klasy składniki ściągnięte z całego świata, a przede wszystkim czysta pasja sprawiły, że piwa prezentowane przez Infinitum Brewing zostały uwarzone bez żadnych kompromisów.

Browar oferuje przełamujące standardy luksusowe trunki. Debiutanckie piwo o nazwie American Barley Wine pojawiło się w październiku ubiegłego roku. A już miesiąc później wygrało jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piwowarskich świata – International Beer Cup w Japonii.

Już niebawem spółka planuje wypuścić na rynek kolejne luksusowe warianty złotego trunku. Z tego powodu Infinitum Brewing potrzebuje pozyskać środki na budowę swojej unikalnej instalacji browarniczej, przez co szykuje się do powiększenia grona swoich wspólników. Już wkrótce więc każdy zainteresowany będzie mógł zainwestować w ten browar za pomocą platformy equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku, której siedziba mieści się w Warszawie. Beesfund działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Popularność tej platformy stale rośnie, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło.

Od początku jej istnienia przeprowadzono już 82 emisje, zebrano łączną kwotę ponad 52 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 57 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejszą jak do tej pory emisją akcji wśród przeprowadzonych na Beesfund była przeprowadzona w lutym 2019 roku kampania Wisły Kraków. Właśnie wtedy piłkarska spółka w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Większą kwotę zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj