Agencja Reklamowa Expansa szykuje się do pozyskania środków za pomocą Beesfund

Agencja Reklamowa ExpansaCrowdfunding udziałowy rozwija się w iście zawrotnym tempie. Popularność tej metody finansowania w Polsce to w dużej mierze zasługa Beesfund. To pierwsza i wciąż wiodąca platforma zajmująca się equity crowdfundingiem w Polsce. Można na niej znaleźć naprawdę wiele interesujących projektów poszukujących środków na zaistnienie w branży lub swój dalszy rozwój. Już wkrótce swoją kampanię na niej przeprowadzi popularna i posiadająca bogatą historię Agencja Reklamowa Expansa.

Agencja Reklamowa Expansa

Agencja Reklamowa Expansa wyróżnia się 25-letnią historią wzorcowego i organicznego rozwoju firmy od przysłowiowego zera. To opowieść o ludziach, których pasja, upór, pracowitość i wytrwałość zostały nagrodzone, a ich trud zaowocował stworzeniem silnego, mocno zakorzenionego w gospodarce podmiotu.

Dziś spółka jest sprawdzonym partnerem w reklamie dla liderów swoich branż – firm, dla których jakość i dotrzymywanie terminów usług są wartościami nadrzędnymi, oczywistymi i niepodlegającymi negocjacjom. Wśród wyśmienitych i wiernych klientów agencji można wymienić choćby ogólnopolską sieć Galerii Factory, Volkswagen Poznań, Agata Meble, Echo Investment, Lidl czy Monday Development.

Ćwierćwiecze firmy to niewątpliwie powód do dumy, radości i świętowania, ale także przede wszystkim wielkie wyzwanie. To moment zwrotny, w którym konieczne jest stworzenie jasnej i przejrzystej wizji na kolejne lata.

Uwzględniając zdobyte doświadczenie i potencjał nowoczesnego parku maszynowego, Agencja Reklamowa Expansa zdecydowała się wdrożyć dodatkową gałąź usług jaką jest projektowanie i produkcja spersonalizowanych elementów wystroju wnętrz. Poprzez integrację oferty z bankiem 10 milionów fotografii spółka zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Jej nowoczesne plotery UV drukują grafikę na każdym podłożu – papierze, płótnie, betonie, szkle czy drewnie. Jedynym ograniczeniem jest więc wyobraźnia.

Jednak, aby w pełni móc rozwijać swoją nową gałąź biznesu Agencja Reklamowa Expansa będzie potrzebować wsparcia ze strony inwestorów. W tym celu już niebawem przeprowadzi emisję akcji na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu. Została założona w 2012 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”.

Popularność platformy rośnie z roku na rok. Od początku jej istnienia przeprowadzono już 83 emisje. Podczas nich zebrano łączną kwotę ponad 53 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 58 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona na Beesfund odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj