Daomei Village – nowa pixelartowa gra inspirowana chińskim folklorem

Daomei Village

Daomei Village to nowa propozycja od studia Gameparic, która łączy w sobie technikę pixel art oraz nowoczesną rozgrywkę RPG. Przenieś się do świata pełnego azjatyckiego folkloru, poznaj jego sekrety, zaprzyjaźnij się z postaciami i zanurz się w kulturze inspirowaną Państwem Środka. Nie czekaj dłużej i zanurz się głęboko w pikselowy świat inspirowany chińskim folklorem.

Daomei Village to znacznie więcej niż prosta gra. To opowieść o tym, jak można zmienić swoje życie. Za zbrodnie cesarz zesłał cię do wioski Daomei. Twoim zadaniem jest odbudować miasto, które na przestrzeni lat popadło w ruinę. Zdobądź zaufanie mieszkańców poprzez pomaganie im w codziennym życiu. Naprawiaj ich domy, buduj nowe, uprawiaj pola i chroń wioskę. W miarę postępów w fabule zdobędziesz ich zaufanie i poznasz innych ludzi.

Daomei Village

Z rozkazu cesarza musisz przywrócić wiosce dawną świetność. Nie będzie to łatwe zadanie. Brakuje ci wszystkiego. Narzędzia, ludzie, a przede wszystkim pieniądze. Oprócz odbudowy wioski będziesz musiał płacić wszystkie daniny. Pamiętaj, że kolejny błąd może być Twoim ostatnim. Jeden zły ruch może jeszcze bardziej rozwścieczyć cesarza! Ale jeśli uszczęśliwisz go, to – krok po kroku – ponownie zdobędziesz jego zaufanie. A gdy je odzyskasz, pozwoli ci podróżować do innych regionów, aby się w nich uczyć, rozwijać oraz zdobywać nowe technologie, które pomogą ci w wypełnianiu twoich zadaniach.

„W tę grę włożyliśmy całe nasze serce. Nie chodzi tylko o inspirację erą gier 16-bitowych. To także opowieść o odkupieniu i budowaniu życia od podstaw”mówi Marcin Wenus, CEO Gameparic.„Daomei Village to wyjątkowe miejsce. Podczas gry napotkasz lokacje inspirowane chińskimi dynastiami, ich folklorem, a nawet demonami!”

Daomei Village jest obecnie w fazie rozwoju. Demo gry będzie udostępnione w 2022 roku. Daomei Village zostanie wydane na PC za pośrednictwem platformy Steam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj