INC: Punch Punk Games pozyskał 1,5 mln zł w ramach oferty publicznej

Grupa INC zakończyła kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games prowadzoną na platformie CrowdConnect, podała spółka. Inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje w ciągu niespełna 3 minuty. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 1,5 mln zł.

Kampania crowdinvestingowa na CrowdConnect

W publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect inwestorzy zapisali się na akcje o wartości 375 tys. zł. Z kolei we wcześniejszej transzy duzi inwestorzy objęli akcje o wartości 1,125 mln zł. W obu transzach warunki emisji, w tym cena, były takie same, podano.

„Kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games kończymy spektakularnym sukcesem. W ok. 2-3 minuty inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje. Wydaje mi się, że kolejny raz ustanowiliśmy rekord Polski w szybkości finalizacji kampanii. To zasługa jakościowego emitenta, ale także skuteczna realizacja projektu przez INC. Punch Punk Games to kolejny projekt gamingowy, który postanowiliśmy podzielić na dwie transze. Pierwszą skierowaliśmy do znaczących inwestorów, którzy aktywnie współpracują z Domem Maklerskim INC. Z kolei druga transza zaoferowana była w kampanii crowdinvestingowej. Uważamy, że takie podejście było korzystne dla wszystkich stron i przyczyniło się do spektakularnego sukcesu oferty” – powiedział prezes DM INC Paweł Śliwiński, cytowany w komunikacie.

Na początku czerwca br. PunchPunk Games informował, że pozyskane środki mają zostać przeznaczone na produkcję gry VR „Moonshine”, wsparcie rozwoju działu work to hire spółki oraz zasilić produkcję gier w VR i symulacyjnych.

Punch Punk Games to studio założone w 2016 roku, które koncentruje się na grach o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Celem PPG jest zbudowanie studia klasy Indie Premium.

Grupa kapitałowa INC (zadebiutowała na GPW jako Inwest Consulting) posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności poprzez pełnienie funkcji autoryzowanego doradcy rynku NewConnect. W jej ramach działa m.in. Dom Maklerski INC S.A., fundusz PE/VC Carpathia Capital S.A. oraz polska agencja ratingowa INC Rating Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj