Spółka Bridge Solutions Hub zakończyła emisję akcji

Zarząd Bridge Solutions Hub S.A. informuje, że 3 sierpnia 2021 zakończył emisję nowych akcji na zainwestuj.wpadaj.pl w ramach kampanii crowdfundingowej. W jej efekcie udało się pozyskać 87 inwestorów, którzy zainwestowali w spółkę łącznie 916 540 zł. Obecnie zarząd spółki prowadzi czynności mające na celu dopuszczenie akcji do obrotu na rynku Newconnect.

Minimalny próg powodzenia emisji został ustalony przez Zarząd BSHub S.A. na 500 000 zł. W związku z tym emisja doszła do skutku. Wobec nieosiągnięcia maksymalnej kwoty emisji (4 mln zł), Zarząd zdecydował o korekcie realizacji celów emisji, które zostały zakomunikowane w Dokumencie Ofertowym. Dalsze działania spółki będą koncentrowały się przede wszystkim na zwiększeniu skali akwizycji użytkowników aplikacji Wpadaj.pl (zarówno salonów oraz szukajacych usług tychże salonów) oraz rozwoju (development kodu, UI oraz UX design) funkcjonalności silnika kalendarza/modułu CRM Wpadaj.pl.

Nasze plany wejścia na NewConnect są absolutnie aktualne. Właśnie rozpoczęliśmy działania w tym kierunku. Debiut planujemy między 4Q 2021 a 1Q 2022. Będziemy to komunikować na bieżąco – wyjaśnia Paweł Cylkowski, prezes zarządu BSHub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj