Czy inwestorzy połkną przynętę? Nano Baits myśli o crowdfundingu na Beesfund

Nano BaitsCrowdfunding udziałowy rozwija się w iście zawrotnym tempie. Liczni inwestorzy coraz częściej chcą wspierać ciekawe projekty mając nadzieję, że nabyte udziały zapewnią im satysfakcjonujące zyski w przyszłości. Natomiast przedsiębiorcy znaleźli optymalny sposób gromadzenia kapitału. Sposób całkiem odmienny od tych tradycyjnych. Który umożliwia pokonanie wielu rynkowych barier, skutecznie utrudniających prowadzenie biznesu w przeszłości. Popularność tej metody finansowania w Polsce to w dużej mierze zasługa platformy Beesfund. To pierwsza i wciąż wiodąca platforma zajmująca się equity crowdfundingiem w Polsce. Można na niej znaleźć naprawdę wiele interesujących projektów poszukujących swojej niszy. Już wkrótce kampanię na niej przeprowadzi spółka Nano Baits zajmująca się produkcją przynęt i zanęt na karpie dla profesjonalnych wędkarzy.

Nano Baits

Sukces w łowieniu karpia nie zależy jedynie od dobrego miejsca i właściwej pory dnia. Dobry wędkarz wie, że najważniejsza jest przede wszystkim przynęta. Spółka Nano Baits specjalizuje się właśnie w produkcji tego się produktów i cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników łowienia ryb.

Dzięki pasji oraz znajomości rynku i potrzeb hobbystów stworzyła ona własne produkty najwyższej jakości, których sukces tkwi w autorskiej recepturze. Przynęty i zanęty testowane są w warunkach laboratoryjnych oraz środowisku naturalnym, nawet najbardziej wymagający wędkarze mogą być więc pewni, że sprostają one ich wymaganiom.

Przyszłe cele spółka pragnie realizować ze społecznością inwestorów. Ma zamiar docierać do coraz większej liczby odbiorców. Aby to osiągnąć, zamierza zaprosić do współpracy specjalistów, którzy wniosą do Nano Baits bezcenne doświadczenie w różnych obszarach działalności, takich jak marketing czy sprzedaż.

Planowana jest także inwestycja w nowe technologie. Dzięki unowocześnieniu produkcji możliwe będzie nie tylko zaspokojenie obecnych potrzeb klientów, lecz także rozpoczęcie dystrybucji na nowe rynki.

Do tej pory przynęty i zanęty od Nano Baits dostępne były w Polsce, Czechach, Hiszpanii oraz Francji. Kolejnym celem jest dodanie do asortymentu spółki kolejnych produktów. Aby to wszystko osiągnąć potrzebuje ona wsparcia finansowego ze strony inwestorów. Dlatego już niebawem przeprowadzi emisję akcji na platformie equity crowdfundingowej Beesfund.

Crowdfunding udziałowy na platformie Beesfund

Beesfund to polska platforma equity crowdfundingu założona w 2012 roku. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Działa pod hasłem “Pomagamy zrealizować dobre pomysły”. Popularność Beesfund stale rośnie z roku na rok, a tempo tej tendencji w ostatnich trzech latach gwałtownie się zwiększyło.

Od początku jej istnienia przeprowadzono już 74 emisje, zebrano łączną kwotę ponad 46 milionów złotych, a brało w tym udział ponad 47 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Najgłośniejsza emisja akcji przeprowadzona za pomocą tej platformy odbyła się w lutym 2019 roku. Wtedy piłkarska spółka Wisła Kraków w celu zgromadzenia kapitału na spłatę zadłużenia, wypuściła 40 tysięcy akcji o łącznej wartości 4 milionów złotych. W ciągu doby wszystkie zostały wykupione przez 9126 inwestorów.

Jeszcze więcej zebrał z kolei projekt Wolf & Oak Distillery zajmujący się prowadzeniem pierwszej profesjonalnej destylarnii whiskey w Polsce i oczywiście produkcją tego trunku. Zgromadzony kapitał wyniósł rekordowe 4 202 820 PLN, 31 111 akcji znalazło 1482 nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj