United Label rozpoczął zapisy na akcje dla dużych inwest., crowdfunding od 1 VII

United Label - logoUnited Label – spółka zależna CI Games – rozpoczął zapisy na akcje w ramach pierwszej transzy dla dużych inwestorów, zaś 1 lipca rozpocznie się druga transza otwarta dla wszystkich na platformie CrowdConnect.pl, podała spółka. United Label chce pozyskać od inwestorów około 4,4 mln zł.

Apetyt na sukces

„Trwająca emisja akcji, a w szczególności startująca w przyszłym tygodniu kampania crowdinvestingu to dla nas ważny krok w rozwoju spółki. Wierzymy, że nasz model działania oraz obiecujące portfolio gier przekonają inwestorów do inwestycji. Sukces emisji zapewni nam możliwość szybszej rozbudowy portfolio wydawniczego. Równocześnie będzie to ważny krok w drodze do debiutu na NewConnect” – powiedział prezes United Label Tomasz Litwiniuk, cytowany w komunikacie.

Informacje o emisja akcji zostaną opublikowane nie później niż dzień przed startem zapisów w drugiej transzy.

„Udane przeprowadzenie pierwszej transzy zapisów sprawi, że zarówno my, jak i kolejni inwestorzy zyskają pewność co do realizacji emisji oraz możliwości pozyskiwania nowych tytułów wydawniczych” – dodał Litwiniuk.

Środki zostaną przeznaczone na przeskalowanie biznesu poprzez rozbudowę portfolio wydawniczego o kolejne tytuły, podano także.

„Nasze produkcje spotkały się z bardzo dobrym odbiorem i dużym zainteresowaniem ekspertów branżowych, graczy oraz inwestorów. Na każdą z gier 'Röki’ oraz 'Eldest Souls’ czeka już po ponad 55 tys. graczy, którzy dodali każdą z gier do swojej wishlisty. Prace nad nimi są bardzo zaawansowane, a w ostatnich dniach, w trakcie Steam Game Festival gracze mieli okazję grać w demo tych gier, co spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami, które przekładają się na szybko rosnącą wishlistę. Zainteresowanie powinno dodatkowo wzrosnąć wraz ze zbliżającym się terminem premiery. Dotychczas 'Röki’ i 'Eldest Souls’ otrzymały liczne nagrody branżowe. Zostały też wskazane przez Nintendo jako jedne z kluczowych gier indie w 2020 r. na konsolę Nintendo Switch” – powiedział Litwiniuk.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

O United Label

United Label to globalna platforma wydawnicza dla niezależnych deweloperów gier typu indie. Spółka należy do Grupy CI Games, z którą aktywnie współpracuje. W swoim portfolio ma umowy ze studiami z Wielkiej Brytanii i Francji na wydanie czterech gier. W tym roku spółka planuje również premierę gry „Eldest Souls”, a w 2021 „Tails of Iron” oraz „Horae”, podano także.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj