Motorola Solutions wprowadza łączność głosową i transmisję danych o znaczeniu krytycznym w nowy wymiar mobilności

Zaawansowany radiotelefon MXM7000 zmienia każdy pojazd służb ratowniczych w mobilne centrum łączności

WIEDEŃ, Austria – 22 czerwca 2022 r.Motorola Solutions wprowadziła na rynek MXM7000, innowacyjne rozwiązanie krytyczne do stosowania w pojazdach, które łączy łączność głosową i transmisję danych TETRA i 4G LTE w solidną i bezpieczną platformę, zapewniającą łączność, bezpieczeństwo i informacje organizacjom bezpieczeństwa publicznego i wojskowym w każdym miejscu, do którego się udają.

Zastosowany w tym rozwiązaniu system łączności TETRA, który jest odporny na warunki zewnętrzne, zapewnia wysoką moc nadawania, dzięki czemu zespoły mogą pozostawać
w kontakcie nawet w obszarach o słabym zasięgu. Urządzenie jest również wyposażone
w łączność 4G LTE w głowicy sterującej LTE i system operacyjny Android 11, co zapewnia użytkownikom dostęp do wielu aplikacji w terenie oraz możliwość udostępniania obrazu wideo i danych do dyspozytorni w celu poprawy oceny sytuacji, podejmowania decyzji
i bezpieczeństwa.

MXM7000 zapewnia organizacjom bezpieczeństwa publicznego i wojskowym dostęp do niezawodnej łączności głosowej typu push-to-talk i aplikacji, których używają na co dzień,
w ramach jednej, solidnej i bezpiecznej platformy.

Stuart Longley, menedżer produktu w firmie Motorola Solutions, powiedział, że MXM7000 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu służbom ratowniczym i siłom obronnym elastyczności umożliwiającej dostosowanie się do każdej sytuacji.

Organizacje bezpieczeństwa publicznego codziennie stają w obliczu trudnych
i nieprzewidywalnych sytuacji, potrzebują więc elastycznych i praktycznych rozwiązań technologicznych, które usprawnią i uproszczą ich pracę, a jednocześnie zapewnią im bezpieczeństwo – powiedział Longley.

MXM7000 może być używany jako centrum łączności pojazdów do łączenia wielu urządzeń,
w tym kamer nasobnych, smartfonów i tabletów. Zapewnia również odporność i niezawodność, których agencje bezpieczeństwa publicznego oczekują od standardu TETRA, dając im pewność, że mogą wszędzie zabrać ze sobą swoją krytyczną łączność – dodał Longley.

Dzięki dużej wszechstronności i elastyczności można stosować MXM7000 jako rozwiązanie biurkowe lub zabrać go w podróż, aby połączyć ze sobą wiele różnych urządzeń za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Ethernet, przekształcając pojazdy służbowe w mobilne hotspoty do zapewnienia łączności.

Firma Motorola Solutions zaprezentowała również ręczną wersję tej technologii, MXP7000. Oba rozwiązania, które można zobaczyć po raz pierwszy na targach Critical Communications World (CCW) 2022 (21-23 czerwca, Wiedeń, Austria), stanowią one część ekosystemu technologii krytycznych firmy Motorola Solutions.

O firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie naziemnej łączności radiowej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa pozostają wydajne i bezpieczne. Motorola Solutions rozpoczyna nową erę w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony. Dowiedz się więcej na stronie www.motorolasolutions.com.

Śledź @MotoSolutions na Twitter
Śledź @MotorolaSolutions na Instagram
Śledź @MotorolaSolutions na LinkedIn
Polub @MotorolaSolutions na Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj