Partnerstwo Zetly i Lecocode

Miło nam poinformować, iż firma Leocode, jeden ze światowych liderów tworzących oprogramowania w obszarze WEB3, rozpoczęła budowę platformy All in One dla Zetly. Po serii warsztatów z programistami Leocode udało nam się zaplanować niemal wszystkie kroki milowe związane z budową naszego innowacyjnego rozwiązania dla sportu.

Zetly, LeocodeBudowę naszej platformy wspólnie z firmą Leocode, rozpoczynamy od modułów NFT i Sport. W dalszej kolejności będą powstawać moduły Digital Collectibles oraz Crowfunding. Niezależnie od tego trwają prace nad budową aplikacji White Label – potwierdza Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly.

Programiści Leocode pracują dla Zetly w systemie programowania SDS czyli Software Development Services w zakresie konsultacji IT, badań, projektowania i rozwijania specjalistycznego oprogramowania zgodnie z naszymi potrzebami. Usługi SDS świadczone są z wykorzystaniem metodologii zwinnego programowania.

Posiadamy dokładną architekturę naszego rozwiązania z wytyczonymi terminami realizacji, co daje nam gwarancje efektywnego wykorzystania zasobów Leocode – dodaje Glijer.

Zetly do dla nas bardzo ważny partner. Koncepcja sportowej platformy All in One to bardzo duże wyzwanie dla naszego zespołu. Wykorzystamy wszystkie nasze zasoby aby wspólnie z Zetly stworzyć najlepsze na świecie rozwiązania technologiczne dla sportu, oparte o sieć blokchain – stwierdza Damian Winkowski, Software Engineer Manager z Leocode.

Umowa z firmą Leocode to kolejny, bardzo ważny rozdział w rozwoju naszego projektu.

LEOCODE – software house specjalizujący się w rozwiązaniach Web2 (JS) oraz Web3. Tworzy aplikacje dla klientów z całego świata z naciskiem na Stany Zjednoczone i Skandynawię. Motto firmy to: „1 godzina planowania jest warta więcej niż 100 godzin kodowania”. Firma Leocode to otwarci na świat programiści, którzy wierzą, że dobrze zorganizowane zespoły IT tworzą świetną atmosferę i solidny software. Od 2013 roku tworzy aplikacje blockchainowe. LEOCODE współpracuje nad portfelami walutowymi, NFT marketplace i kilkoma innymi ciekawymi projektami w tej przestrzeni. Leocode jest częśią grupy EUVIC z dostępem do ponad 3000 wyspecjalizowanych software developerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj