FindFunds.pl – platforma crowdfundingu udziałowego

FindFunds.pl to platforma crowdfundingu udziałowego, która oferuje każdemu możliwość prostego i szybkiego inwestowania w dynamicznie rozwijające się spółki w sposób dostępny dotąd tylko dla profesjonalnych inwestorów.

Cel FindFunds.pl

„Zamierzamy aktywnie wspierać i propagować ten model finansowania, w szczególności wśród start-upów w fazie early – stage, dostarczając tym samym inwestorom ciekawych okazji inwestycyjnych o dużym potencjale wzrostu” – twierdzą twórcy platformy.

Win-win

Firma oferuje coś szczególnego każdej grupie, która może chcieć z niej skorzystać. Jak sama przyznaje, inwestorom, którzy poszukują okazji inwestycyjnych, oferuje „możliwość prostego i łatwego inwestowania w ciekawe i innowacyjne startupy, w kilka minut za pośrednictwem Internetu”. W takiej formie inwestowania liczy się bezpieczeństwo. Dlatego też, FindsFunds.pl oferuje dostęp tylko do zweryfikowanych spółek, „będących na wczesnym etapie rozwoju, dających inwestorom w przyszłości szansę na wyjście z inwestycji z dużym zyskiem.”

Korzyści ze współpracy odniesie też druga strony – startupy. Młodszym przedsięwzięciom biznesowym pozwalamy w pełni profesjonalny sposób zaprezentować swoją spółkę, dla której poszukują finansowania, a przy okazji zwalidować swój dotychczasowy biznes i zweryfikować jego trakcję. Kampania crowdfundingowa na platformie findfunds.pl może stanowić również idealne uzupełnienie działań PR-owych prowadzonych przez spółki.

Jak inwestować?

No właśnie, jak jednak przebiega proces inwestowania na findfunds.pl? To wręcz dziecinnie proste! Wystarczy wejść na stronę portalu. Obecne kampanie crowdfundingowe, jakie prowadzi platforma, znajdziecie w tym miejscu. Kolejny krok to wybranie zbiórki. Polecamy dokładne przejrzenie projektu, przeanalizowanie planów biznesowych startupu oraz rynku, na którym chce działań (tak jak przy okazji każdej innej inwestycji np. na giełdzie).

Następnym krokiem jest już inwestycja. Rejestracja na portalu i sam proces inwestycji to dosłownie kilka minut. To banalnie proste!

Crowdfunding udziałowy – co to jest?

Na koniec dodajmy jeszcze, czym jest crowdfunding udziałowy. To alternatywna forma pozyskiwania kapitału na rozwój biznesu w zamian za udziały nowej emisji. Źródło finansowania stanowi społeczność skupiona wokół produktu, zespołu lub dotychczasowych inwestorów. Spółka za pośrednictwem jednego profilu ma możliwość dotarcia do nieograniczonego grona inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Crowdfunding udziałowy to ogólnodostępny i prosty sposób inwestowania w ciekawe i perspektywiczne startupy za pośrednictwem internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj